Szukaj na stronie :

O Firmie

Nieustannie od 2012 roku Firma Budowlana Babicz działa na rynku polskim, oraz od 2009 roku na rynku zagranicznym.

 

Cel który został postawiony przed pracownikami naszej firmy to świadczenie profesjonalnych usług budowlanych w oparciu o bogate wieloletnie doświadczenie. Wykonywane przez nas usługi zwłaszcza budowy budynków w tym jednorodzinnych oraz usług remontowo wykończeniowych są efektem doświadczenia które zdobyliśmy na długo przed rozpoczęciem działalności.

 

Opierajac się na wiedzy i fachowej kadrze możemy zagwarantować wysoką jakość wykonywanych przez nas prac budowlanych.

Naszym dodatkowym atutem jest najwyższej jakości sprzęt budowlany, między innymi do natrysku hydrodynamicznego, z pomocą którego wykonujemy usługi malowania oraz szpachowania, a który to jest produktem firmy Graco.

Ponadto posiadamy maszyny do wykonywania usług szlifowania bezpyłowego Festool, gwarantujące wykonywanie prac w najmniej uciążliwy sposób dla bezpośredniego otoczenia, co jest wyjątkowo ważne dla klientów których usługi remontowo wykończeniowe wykonywane są w budynkach wielorodzinnych typu blok lub kamienica.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wykonywanych przez nas usług, jak również referencjami otrzymanymi od naszych klientów.

Nasze doświadczenie potwierdzą również wykonane realizacje w dziale realizacje.

 
Firma Budowlana Babicz
FB Babicz
Niwka 168
Radłów,
33-130
Tel: +48 667 102 449,
e-mail: biuro@fbbabicz.pl