Szukaj na stronie :

Oferowane Usługi

 

Usługi Świadczone przez Firmę Budowlaną Babicz

Doświadczenie w branży oraz profesjonalny sprzęt gwarantują wysoką jakość świadczonych usług realizowanych przez Firmę Budowlaną Babicz, mieszczącą się w miejscowości Niwka koło Tarnowa.

Sprzęt którym dysponujemy jest produktem renomowanych firm z zakresu sprzętu budowlanego, tym samym mają Państwo pewność że połączenie umiejętności i profesjonalnego sprzętu zaowocuje wysokiej jakości usługą z której będą mogli Państwo cieszyć się przez długie lata.

Oferujemy usługi budowlane budynków przemysłowych oraz budownictwa mieszkaniowego do stanu surowego oraz pod klucz, dzięki połączeniu usługi budowy oraz wykończenia które są oferowane przez naszą firmę.

Zakres usług

  • budowa domów stan surowy
  • tynkowanie
  • wylewki
  • elewacje
  • adaptacja poddaszy
  • wykańczanie wnętrz
  • płytki, glazury
  • renowacja starych pomieszczeń (piaskowanie: kamienic,  piwnic, ogrodzeń, samochodów, felg)

Budowa Domów  - Stan Surowy

Jeżeli planują Państwo budowę swojego własnego domu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki doświadczeniu z zakresu budowy budynków jednorodzinnych możemy zaoferować usługę budowy domu jednorodzinnego od podstaw aż po klucz, dając możliwość stworzenia własnych czterech kątów z uwzględnieniem potrzeby danej rodziny. Nasze usługi gwarantują wysoki profesjonalizm i wytrzymałość konstrukcji na długie lata przy zachowaniu niskich kosztów wykonania.

Spełniamy wszystki eobowiązujące standardy z zakresu budownictwa mieszkaniowego, natomiast budynki które oddajemy w stanie surowym jak i wykończonym charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem które owocuje prostotą ich dalszego wykończenia lub dostosowania do własnych potrzeb.

To właśnie dzięki odpowiednio przygotowanym i wykonanym ścianom ominą Państwa niespodzianki podczas ustawiania mebli czy wykańczania. Zapraszamy do naszych realizacji gdzie znajdą Państwo potwierdzenie naszych umiejętności przedstawione na fotografiach, oraz do referencji które otrzymaliśmy za właściwie wykonaną pracę i zadowolenie klientów.

 

Tynkowanie

Oferujemy usługi wykończenia budynków w stanie surowym poprzez tykonowanie ścian oraz wykończenia sufitów i podług. Profesjonalna usługa tynkowania gwarantuje prostą dalszą eksploatację budynku i bezproblemową zmianę koloru ścian, jak również wykańczanie ich innymi materiałami takimi jak tapety.

 

Wylewki

Podstawą każdego pomieszczenia jest odpowiednio przygotowane podłoże czyli podłoga. Wykonujemy profesjonalne wylewki które umożliwiają wykończenie podług bez konieczności stosowania dodatkowych wykończeń lub modyfikacji. Nasze wylewki są proste i trwałe co daje pełnię zadowolenia i możliwości wykońćzenia podłogi dowolnym typem materiału, od drewna i paneli na tworzywach skończywszy.

 

Elewacje

Każdy budynek, do pięknego wyglądu wymaga odpowiedniego wykończenia z zewnątrz. Dzięki usłudze wykonywania elewacji możemy Państwa budynek doprowadzić do stanu który wzbudzi zazdrość nie tylko u sąsiadów, ale u każdego kto będzie mógł go zobaczyć. Właścwie dobrane materiały i profesjonalnie wykonana elewacja, to budynek wyglądający estetycznie przez długie lata, ponadto dający możliwość wprowadzenia oszczędności z zakresu ogrzewania pomieszczeń.

 

Adaptacja Poddaszy

Jeżeli brakuje miejsca w Twoim domu, możesz z naszą pomocą w profesjonalny sposób zaadaptować swoje poddasze zarówno do celów mieszkaniowych jak i użytkowych. Materiały z których korzystamy gwarantują oszczędność energii w sezonie grzewczym, oraz estetyczne wykonanie. Zastosowanie właściwych materiałów urchroni Państwa przed pękaniem oraz nadmierną pracą elementów wykończeniowych których efektem jest utrata estetyczności.

Posiadamy doświadczenie które gwarantuje najwyższą jakość wykonania adaptacji poddasza, wraz z wykończeniem pomieszczeń do potrzeb kuchennych, łazienek czy pomieszczeń wypoczynkowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą wykończenia poddaszy zapraszamy do kontaktu.

 

Wykończenia Wnętrz

Nasza firma specjalizuje się również w wykończeniach wnętrz polegających na modernizacji pomieszczeń oraz powieszchni ściennych i podłogi. Nasz zespół dokona koniecznych napraw tynków, wymieni podłogę oraz wykona malowanie ścian. Zastosowanie płyt gipsowych (regips) umożliwi odpowiednią aranżację wnętrza poprzez wykonanie ścianek i wnęk które dodają walorów estetycznych jak również podwieszanych sufitów umożliwiających odpowiednie oświetlenie pomieszczenia w sposób zapierający dech w piersiach.

 

Płytki oraz Glazura

Łazienka to jedno z podstawowych pomieszczeń w Twoim domu, odzwiedzane zarówno przez domowników jak i gości, dlatego tak ważne jest aby była ona wizytówką. Profesjonalne wykonanie wnętrza łazienki zapewni zarówno estetykę jak i umożliwi utrzymanie higieny w pomieszczeniu. Podczas remontu łazienki doradzimy z jakich materiałów należy skożystać, aby nasza łazienka nie tylko ładnie wyglądała, ale również była ozdobą domu na długie lata.

Oczywiście poza wykonywaniem łazienek specjalizujemy się w układaniu płytek oraz glazury, przez co możemy zaoferować również układanie tych materiałów na schodach, w pomieszczeniach i innych miejscach które przewidziane są do podłożna glazurowego lub płytek.

 

Renowacja Pomieszczeń oraz Piaskowanie

Upływ lat odbija się negatywnie na wyglądzie starszych budynków, jednak można w prosty sposób doprowadzić je do wyglądu sprzed lat. Oferujemy usługi reowacji pomieszczeń w starych budynkach i kamienicach przywracając im dawny blask.

Usługi piaskowania to nie tylko czyszczenie felg samochodowych i ogrodzeń ale również renowacje pomieszczeń i ścian budynków mieszkalnych i przemysłowych. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

 
Firma Budowlana Babicz
FB Babicz
Niwka 168
Radłów,
33-130
Tel: +48 667 102 449,
e-mail: biuro@fbbabicz.pl